Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen filmet nézzek ma este?...

Milyen filmet nézzek ma este? 15/L

Figyelt kérdés

A segítségetek kéne, nagyon sok féle filmet szeretek, most valami elgondolkodtatóhoz lenne kedvem, vígjátékot vagy horrort most nem szeretnék nézni és akciót se. Felsorolom néhány kedvencemet, hogy könnyebb legyen filmet ajánlanotok:

Viharsziget, Pillangó-hatás, Doctor Parnassus és a képzelet birodalma, Mr. Nobody, Rekviem egy álomért, Keith, Szerelmünk lapjai, Csillagpor, Sweeney Todd, Casanova, Angyalok és démonok...


2011. júl. 14. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
a part
2011. júl. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Letters to God

Evelyn (2002)

Changeling (2008)

The Blind Side (2009)

Joshua (2007)

2011. júl. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Wow...

Nem hittem volna hogy valaki mas rajtam kivul kedvenc filmjenek mondja a Mr.Nobodyt!!! Ja meg ott a kedvnc filmjeid kozt sokat nagyon birok. Mivel hasonlo az izlesunk szerintem ezek tetszenenek:

Sunshine

10 dolog amit utalok benned(a film nem a sorozat)

Holdhercegno

Grimm(a film)

The wall(a film)

animeket birod?

2011. júl. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Keith,Szerelmünk lapjai,Pillangó-hatás az én kedvenceim is.

Ma néztem anyukámmal a Séta a múltbant(walk to remember)

tudni kell anyuról,hogy egyik filmen se szokott sírni(még a Titanicon sem!!)Sőt,nem is szereti az ilyen típusú filmeket(ő inkább a fűrészért,és a predátorért stb rajong)

Ahhoz képest,a 60. percnél elkezdtünk bőgni,mint egy kisbaba,a film után is 10 percig magunk elé meredtünk,majd megszólalt:

_Na,ez tényleg nagyon szép film.

2011. júl. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A felsoroltak közül a pillangóhatást mondanám (az az egyik kedvenc filmem :D)


A listán kívül pedig a Forrás című filmet. Darren Aronofsky rendezte ezt a filmet is (a rekviemet is) és én még nem láttan ennél jobb filmet (igaz elég nehéz elsőre megérteni).

2011. júl. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

tegnap 22:04


Érdekes, amiket írtál, azok közül már mindet láttam és szeretem is. Tényleg hasonló az ízlésünk.

2011. júl. 15. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!