Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerinted hogy folytatódik...

Szerinted hogy folytatódik Barátok közt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
ezt túlélni ....
2011. júl. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én itt toporzékoltam a földön,hogy majd csak szeptemberben tudjuk meg...(mert nyári szünet lesz)de szerintem túléli...amúgy a kérdező lány?
2011. júl. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem, a kérdező fiú :D
2011. júl. 15. 21:42
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Miki és Balázs mindketten bekrepálnak.

Ezután Peti önmagát vádolja, némasági fogadalmat tesz, lemond állatorvosi vágyálmairól és beáll szerzetesnek.

Szabi bekattan: az lesz a rögeszméje, hogy Gabi ütése miatt tért vissza Kinga Gézához, és emiatt Gabi életére tör majd.

Juli lefújja esküvőjét Andrással, részben mert ugye két temetés után nem akar egy esküvőt, másrészt meg lelép Attilával, miután véletlenül megszerzik Géza dugipénzét.

És ekkor még nem is beszéltünk egy másik, a régmúltból visszatérő szereplőről: Csurgó Pistáról, ő lesz a szeptemberi aduász...

2011. júl. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
tényleg nehéz elhinni, hogy ezt túl lehet élni, de Mikit csak nem írják ki a sorozatból....
2011. júl. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
:)
2011. júl. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem igy folytatódik:

miklós és balázs túléli, de miklós kórházba kerül. nóra rajtakapja attilát és julit. eközben nagyon aggódik miklós miatt. andrás megbocsájt julinak, de zsuzsa keresztbe akar tenni nekik.kingának visszatér az emlékezete és rájön hogy már nem szereti gézát.

2011. júl. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!