Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy tetszett a Harry Potter...

Hogy tetszett a Harry Potter a Halál ereklyéi 2. rész?

Figyelt kérdés
Ha láttátok moziban a filmet akkor értékelnétek? Hogy tetszett nektek? Előre is köszi.
2011. júl. 16. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó!!!!!Harry a végén megsemmisíti a bodza pálcát, a világ legerpsebb pálcáját. De folytatásnak eltudnám képzelni h Harry , Hermione és Ron meg Malfoy gyereiről szólna vmi új story ahol mondjuk vki megtalálná a pálca maradványait és.....éreted:)Bár az már lehet sok lenne HP-ból, ..igaz a fanatikus rajongóknak lehet bejönne. Megírom én az új könyveket ;):DxD
2011. júl. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon tetszett, és bár voltak hiányosságai,ez a film a legjobb.

Az,hogy Harry a végén kettétöri a pálcát,nagyon rossz döntés volt a filmkészítők részéről. Aki olvasta a könyvet,az tudja miért nevetségesen szánalmas az a jelenet a filmben.

Sajnálom,hogy vége,de így kell lennie. Könyvben és filmben is méltó befejezés, és csak elveszítené a varázsát ha folytatódna.

A Herceg meséjét épp olyan gyönyörűen megcsinálták ,ahogy a könyvben,Helena Bonham Carter pedig egy zseni.

2011. júl. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tegnap láttam moziban. Hú hát mit is mondjak. Először is még mindig a hatása alatt állok és folyamatosan ezen kattog az agyam...:)) El se hiszem hogy vége és nem lesz több. Szerintem ez sikerült a legjobban és a többi filmhez képest ez elég könyvhűre sikeredett.

Csupán háromszor sírtam rajta....:'(

Nagyon szép volt, a csatajelenetek látványosak voltak és meg volt az a varázslatos hangulata...

Az a 2 óra a moziban nagyon hamar elment...

2011. júl. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nagyon de nagyon vagany :o es ez a kedvenc filmem. Meg nagyon tetszik az is amit ra 19 evre mutat ,kar hogy vege :(
2011. júl. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!