Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért van olyan sok közös kép...

Miért van olyan sok közös kép Hermionéról és Malfoyról?

Figyelt kérdés
Hiszen semmi közük nincs egymáshoz,mégis sok olyan képet láttam,ahol együt vannak,mintha legalábbis szerelmesek lennének. Nem értem miért?!
2011. júl. 19. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:
hol? milyen képek?
2011. júl. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Több ilyen hp fan oldalon találtam már galériákban olyan képeket,ahol ők vannak együtt rajta.
2011. júl. 19. 11:38
 3/8 A kérdező kommentje:
Pl.: [link]
2011. júl. 19. 11:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért mert fanfiction kategória. A fan azt jelenti, hogy rajongó. A fiction magyarul fikció, kitaláció. Ha durván fordítod, akkor azt jelenti, hogy rajongói kitaláció, de tulajdonképpen annyit tesz, hogy rajongói továbbírás. Ez az ún. Dramione kategória, mikor kettejüket egy párként kezelik.
2011. júl. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, a rajongók között nagyon népszerű fanfiction-téma Draco és Hermione szerelme. Bár, sejtelmem sincs miért alakult ez így ki. Alapba nem szeretem a fanfiction-öket, de ezt különösen nagy hülyeségnek tartom. :)
2011. júl. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is fanfiction, de megjegyzésként mondom, hogy szerintem azért is rakták össze őket ezen a képen, mert ők tökéletes ellentétei egymásnak, folyton veszekednek. :D
2011. júl. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Uhh, még lemaradt, hogy azt olvastam, hogy Hermione-t alakító színésznő, Emma Watson, szerelmes volt a Malfoy-t alakító színészbe, Tom-ba. - előző -
2011. júl. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is hallottam hasonlót arról h szerelmes volt belé. Oké,köszi a válaszokat! :)
2011. júl. 19. 14:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!