Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Benne vagyok a bandában című...

Benne vagyok a bandában című sorozatban Derek Jupiter (Steve Valentine) a saját hangján énekel angolul?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress rá a google-ben a rendes nevén...
2012. aug. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, igen. :)


[link]


Ha megnézed a 8. helyezést akkor láthatod:


,, A sorozat sajátossága, hogy az dalokat ténylegesen a frontembert játszó Steve Valentine énekli, ahogy a magyar változatban a magyar hangja Varga Gábor."


Üdv.

Lugosis :)

2014. febr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Meg amúgy ha megnézed az angol epizódokat, akkor láthatod, hogy Steve-nek nagyon fiatalos és kellemes a hangja, ugyanolyan az éneke. Én elemezgettem és mérlegeltem kicsit, és ha még javítani is kellett egy kicsit a hangján, akkor is ő énekel, ez fix. :) Meg asszem Steve a zenével foglalkozik, nem tudom, csak láttam néhány dalt más előadóktól, akik az ő alapjára építettek/őt dolgozták fel.


Üdv.

Lugosis :)

2014.02.11.

2014. febr. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm Lugosis :) Én is így gondoltam, de akkor igazam volt, jó hangja van ;) :)
2014. jún. 26. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!