Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Linkelnétek ennek a filmnek a...

Linkelnétek ennek a filmnek a másik- (későbbi) -folytatólagos verzióját?

Figyelt kérdés

*****


Én ezt a filmet nem láttam,csak a folytatását.Onnan gondolom,hogy a folytatása,mert ezeknek a gyerekeknek a felnőttkorára van visszatekintés,a madarakkal beszélő fiú öregemberként még meg is jelenik benne,ugyanaz a cím,a kert....


Amit láttam,az úgy kezdődik,hogy van egy kislány,aki egy focicsapatban játszik,de a csapatmunkát nem osztja meg másokkal,mindig ő akarja belőni a gólt.Kiutálják emiatt a csapatban.Meghívja az unokatestvére Angliába(asztmás,törékeny lány) és találkoznak egy fiúval.Együtt felfedezik a titkos kertet,és a linkelt filmnek a múltját.


Segítenétek megkeresni?Bármit csinálok,örökösen csak ezt a linkelt verziót dobja ki!!!!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. júl. 21. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:

melyik filmre gondolsz?

mert egy csomo film van a linken


de a kérdést se nagyon értem, attól hogy vannak vissza utalások gyerekkori emlékekre vagy ilyesmi attól még nem biztos hogy volt több része a filmnek

2011. júl. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jaj,bocsánat,rossz a link.


Titkok kertjét akartam linkelni :)

És van,mert én a következő linkeltet nem láttam,hanem a következő,Mary Lennoxék után jövő folytatást láttam.

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. júl. 30. 20:06
 3/4 anonim ***** válasza:

ez nem az?

[link]

2011. júl. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De,de igen :) Most már csak le kell töltenem valahonnan :) Köszönöm :)
2011. júl. 31. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!