Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért ilyen gyötrelmesen...

Miért ilyen gyötrelmesen pocsékok a asylum filmek?

Figyelt kérdés
én komolyan mondom, hogy már azt hiszem, hogy direkt csinálják őket ilyen bűnrosszra, hogy azt nézzük, hogy milyen rossz, szerintetek?
2011. júl. 21. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt igazából én sem értem. Lehet mazochistáknak csinálják őket, vagy olyanoknak, akik szakítás után depressziósan kínozni akarják magukat.
2011. júl. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert az Asylum nem egy nagy stúdió, hanem egy kis kóceráj, ahol nem mainstream alkotók dolgoznak dollármilliókból, és persze nem is nagy moziforgalmazásra dolgoznak, hanem direkt a tévéknek, vagy DVD-re.


Minden ugyanúgy megvan, mint egy "rendes" stúdiónál, csak kicsiben: kevesebb pénz, ismeretlen szereplők (vagy lecsúszottak, mint pl. Richard Grieco), tehetségtelen írók és rendezők, stb.


Ez van, nem lehet mindenki Spielberg és 20th Century Fox, valakinek a sz@rt is le kell gyártania.

2011. júl. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De az Asylum nem is saját filmeket gyárt. Majd' mind másolat. Pl. 666: The Child (Omen copy), vagy Paranormal Entity (Paranormal Activity). Na jó, a PA alapból pocsék, sz*rból meg nem lehet várat építeni, de a 666-ot hogy lehetett így elrontani? Mióta megnéztem, sírok xD
2011. júl. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát persze. A saját, originál filmjeik és a koppintásaik is egyformán hulladékok, de ezek okait már leírtam, hogy miért olyanok, amilyenek.


Minden nagy filmből készül valamilyen jóval gyengébb folytatás, pl. Deep Impact 2, Armageddon 2, stb... amik csak címben emlékeztetnek a "nagy testvérre", de általában valami tévécsatorna (pl. scifi channel) számára készült kisköltségvetésű celluloidhulladék.

Az ilyenekkel van tele a Film+ csatorna, mert ezeket hugyért-szarért meg lehet vásárolni tévésugárzásra, vagy dvd-kiadásra.


Az Asylum is ilyesmiből élhet, az igénytelen megrendelőknek meg édesmindegy, milyen a film, mert nem az számít, hanem csak hogy két reklám között legyen valami műsor.

2011. júl. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nézz meg néhány videojáték-adaptációt a kedves Uwe Boll tollából, és rögtön Oscar-díjas filmnek fogod őket tekinteni, hidd el...
2011. júl. 29. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!