Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen jo filmet tudtok...

Milyen jo filmet tudtok javasolni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:

milyen típusú filmeket szeretsz, akciófilm, horror, horrorparódia (Horrorra akadva), esetleg vígjátékot???

és otthon szeretnéd nézni, vagy moziban

egyébként nekem tetszenek a Transzformersz filmek, a Gyerekjáték, a Seholország, a Könnyű nőcske, a Narnia, Szörny akit én hívtam; az X-men

de ha mondasz témát, akkor lehet, hogy többet tudnék mondani

remélem azért segítettem vmit, de próbálok még

2011. júl. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ezek drámák,de mind nagyon jó : Az élet szép,Határok nélkül,Édesek és mostohák,Pliladelphia-Az érinthetetlen

vígjátékok: Szívtiprók,Egyszerűen bonyolult

(régebbiek:Jól áll neki a halál,Elvált nők klubja,Mrs. Doubtfire - Apa csak egy van,Drakula halott és élvezi/kifejezetten ajánlom.!!/)

horror:Halálos hallgatás,Sikoly1-4,Rémálom az Elm utcában,Péntek13,Halloween,6.érzék(innen ezt a. leginkább)

akció:Az utolsó akcióhős,Terminátor,Predator(az első rész,meg az új is jó.),Armageddon,A függetlenség napja

most csak ezek jutottak eszembe,de ha lesz még vmi írok..:)

2011. júl. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A macskanő; Neveletlen hercegnő 1-2; Sztár születik; Anyád napja; Constantine, a démonvadász; Mr.&Mrs. Smith; 001-Az első bevetés; Dreamgirls; Éjszaka a múzeumban 1-2; Köszönjük, hogy rágyújtott; Lány a vízben; Az ördög Pradat visel; 27 idegen igen; Rém rom; Híd Terabithia földjére; Nászfrász; Twilight Saga 1-3; Volt; Avatar; G. I. Joe - A kobra árnyéka; A hercegnő és a béka; Másnaposok 1-2; Sherlock Holmes; Alice csodaországban; Aranyhaj és a nagy gubanc; Emlékezz rám; Így neveld a sárkányodat; Minden kút Rómába vezet; Perzsia hercege: Az idő homokja; Titánok harca; A varázslótanonc; Villámtolvaj - Percy Jackson és az Olimposziak; Vampiresucks - Vámpírok szívnak; Daybreakers - A vámpírok kora; Fogtündér; A boszorkányhegy; Drágán add a rétedet; Hipervándor; Amerikai hófehérke; Ha igaz volna...; Zombieland; Hercegnő védelmi program; Az utazó; Los Angelesi tündérmese; Elátkozott Ella; Csajok háborúja; Valentinnap; Excsajok szellemei; Nem férek a bőrödbe; Bajos csajok; Egy hisztérika feljegyzései; Bratz - Talpra csajok; A dögös és a dög; A szép szörnyeteg; Vadócka; Tron - Örökség; Az utlsó léghajlító; Aquamarine; Step up 1-3; Bazi nagy Görög lagzi; Bazi nagy Latin lagzi; Bazi nagy Török lagzi; Túl jó nő a csajom; Szökőhév; Fel!; Marmaduke - A kutyakomédia; Derült égből szerelem;Ebadta focista; Jéghercegnő; Térdvédő vagy flitter; Egy boltkóros naplója; Gyerekjáték; Kutyaszálló; Szerelmünk lapjai; Levelek Júliának; Kedves John!; A te napod; Kabalapasi; Ébredő sötétség; Szikraváros; Rémségek cirkusza; Bűbáj; Resident Evil 1-4; A főnököm lánya; Lehetek az eseted?; Hajrá Bliss!; Én és a hercegem; Férjhez mész mert azt mondtam; Exférj újratöltve; Párterápia; A nagyon nagy Ő; Micsoda srác ez a lány; A házinyuszi; Miről álmodik a lány?; Marley meg én; Könnyű nőcske; X-men; Az igenember; Az Őrzők legendája; Agyő, nagy Ő; Igazából szerelem; Talajfogás; RED; Pancser Police; Két kopper; Mindent a szépségért; Nagyfiúk; Vén csontok; Díva; Kilenc


:D Ennyi elég remélem :D én az összeset szeretem

2011. júl. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!