Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Elmagyaráznátok a Kör c. film...

Elmagyaráznátok a Kör c. film lényegét?

Figyelt kérdés
már láttam egy csomószor, mégsem értem :S Pl. A ló minek ijed meg Rachel-től amikor meglátja? Rachel ugye azért nem halt meg mert lemásolta a kazettát de miért került a kútba? Miért szabadult ki samara? Richard Morgan miért lett öngyilkos? Miért nem látszódott a kazettán a kamera mikor Anna Morgan a tükör előtt fésülte a haját? Miért jött ki a légy a tv-ből? És Samara is hogy tudott kijönni a tv-ből? Noah meghal a film végén mert nem másolta le, de hogy tud hozzá menni Samara a tv-n keresztül? Az már egy másik kút mint amibe Rachel bennevolt és kiszabadította...Annyi mindent nem értek...
2011. júl. 23. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
2011. júl. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Talán a ló megérzi hogy rach átkozott.


Sztem Ricsi azért mert mondja hogy nem szállnak le az emberről.. biztos elege volt a stresszből,meg a csesztetésből.

Lemásolja,tovább adja nem hal meg (:


Tényleg másik kút volt ahol rach megfogta a kiccsajt,vagy csak kivolt szélesedve alul :D

2011. júl. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ezek az én válaszaim, nem is biztos hogy pont ezekre gondoltak a rendezők, de na.:D

1.Szerintem a ló azért ijedt meg Racheltől mert érezte hogy megnézte a videót, így megfog halni.Ugye volt pár olyan cikk amiben a lovak fulladásáról volt szó, ezekből levonva gondolom ugyan ez történt meg máskor is, mivel a lovak megakarták ölni az adott személyt.

2.Hát ezt nem tudom, zavaros.:P

3."Sosem alszik" más szakszavakkal elvileg sosem fogunk megszabadulni tőle :)

4.SZERINTEM azért mert nem akart többé Samaráról hallani, mivel AZT HISZEM ő nevelte fel, vagy áh nem tudom az egész annyira zavaros.Azt tudom hogy nem ő volt az apja hanem a Pap (3. rész)

5.Azért mert ezek Samara gondolatai voltak, így se kamera, se operatőr nem volt.

6.Azt hiszem ez jelképezte Őt, és hogy ott van.

7.Őszintén?Nem tudom, Dinamo.

8.Oh mivel kazettának a vége a kút képe volt!Mivel amikor Noah dolgozott random bekapcsolt a tv, és a kút képe volt ott, így tudott Samara kijönni.És ismét, Dinamo.

9.Azt hiszem 2 kút volt.Egy a házban, a padló alatt, egy pedig a réten, amikor is az anyja "ölte" meg.

Elnézést kérek a fura válaszokért, nem is biztos hogy ezek a megfelelők, az egész film egy rejtély.:DDD

2018. márc. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!