Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most akkor hogy történt a...

Most akkor hogy történt a Harry Potterben?

Figyelt kérdés
Most hogy megnéztem a Halál ereklyéi 2-t, Piton emlékei között ott van, hogy elküld egy őzsuta patrónust Harryhez, amikor ő a dementorokkal küzdött a 3.részben. Viszont a 3. részben meg ugye Harry Hermionéval megy vissza az időben és ő küldi a patrónust, hogy megmentse magát. Nem olvastam a könyvet, de ezt jó lenne megértenem.
2011. júl. 24. 00:52
 1/9 anonim ***** válasza:

hát igen, látszik hogy nem olvastad, még ha nem is írtad volna oda :)

az az emlékkép nem a 3. részből származik, hanem a halál ereklyéi film első részéből. mikor Harry a tóba merül, mert ott van a kard. tod.. Szóval oda egy őzsuta vezette. vagyis Piton, ő tette oda a kardot. Mint ahogy benne is volt a filmben, hogy Bellatrix széfjében csak egy másolat kard volt, amit Piton adott neki.

2011. júl. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
... és Piton mindezeket Dumbledore parancsára tette...
2011. júl. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hm... és akkor ezek után mondja még egyszer valaki, hogy meg lehet érteni csak a filmekből. Lehet hogy a fő történet összeáll, de lehetetlen értelmezni a könyv nélkül.
2011. júl. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem leesett,hogy az a 7.részből van,csak Dumbledore-t nem értettem...?! Mehalt,nem?:S

Bocis én se olvastam ><

2011. júl. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mármint mit nem értettél Dumbledore-ral kapcsolatban? :) Igen, meghalt a 6. részben.
2011. júl. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja meghalt, de előtte minden szálat elrendezett :)


hát a könyvet már csak azért sem adja vissza a film, mert tök sokat ferdítenek, egyszerűsítenek a dologban. sztem elég bénácska is lett.

2011. júl. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát,hogy amikor Piton varázsol akkor ott van mellette Dumbledore,pedig meghalt.Ezt nem értem :S
2011. júl. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
gondolom arról beszélsz, amit Harry a merengőben látott. az egy emlék volt. Ja, és nem akkor küldte Piton az őzsutát Harrynek. Az még egy régebbi emlék volt, akkor úgymond Piton azt bizonyította, hogy Lilyt szereti. Azért megmutatta a patrónusát.. Erre asszem a filmben is benne volt, hogy D. kérdezi: "Ennyi év után is?" P. : "Örökké." Vagy valami ilyesmi :)
2011. júl. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ja,jówan><"

köszi:D

2011. júl. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!