Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Izgalmas, feszült thrillerek...

Izgalmas, feszült thrillerek sok erotikával?

Figyelt kérdés
Tudnátok ilyet ajánlani? A Last cry-Sexual predator és a Pandora's box ilyen pl...ezekhez hasonló kellene.
2011. júl. 24. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem thriller hanem BETEGES, BRUTÁLIS HORROR "szex film". A szerb film (ez a címe). Figyelmeztetlek én az összes Fűrész részt szembrebbenés nélkül elnézem de ebbe nem vágnék bele: Újszülött gyereket erőszakol meg, meg szex közben levágja a csaj fejét. De amiket te felsoroltál azok közel sincsennek a Szerb Filmhez. Nem ajánlom a filmet csak ha nagyon erős az idegzeted, sokkal erősebb mint nekem (pedig engem a legdurvább horror se tud megilyeszteni se hányingert kelteni)
2011. júl. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én nem undorodni meg rettegni akarok, hanem bizsergető izgalmat és szenvedélyt... de vannak ilyen horroros időszakaim is, azért megjegyzem a filmet :)
2011. júl. 24. 17:01
 3/6 anonim ***** válasza:

A legjobb erotikus thrillerek, szerintem:

A szerelem tengere (Al Pacino + Ellen Barkin, nagyon jó és szexi film!)

Elemi ösztön (ezt nem hiszem, hogy magyarázni kéne, alapmű:))

Gyilkossághoz öltözve (egy igazi klasszikus, felejthetetlen feszült jelenetekkel)

Alibi test (az előbbi film rendezőjének másik nagyszerű erotikus thrillerje)

Szenvedélyes bűnök (ez nagyon bizarr, néha kicsit paródiajellege van)

Chloé

Az igazság fogságában

Az éj színe (ez a film röhejes ugyan, de az egyik szexjelenet bombajó, kamaszkorom egyik kedvence volt!;))

Bűnhődjenek az ártatlanok (kamaszkorom másik kedvence;))

Ördög bújt beléd (ez nagyon fura film, inkább horror mint thriller, de érdemes egy próbát tenni vele)

2011. júl. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a bőséges választ, jól elláttál :) Azért várom még a kihagyhatatlan javaslatokat!
2011. júl. 24. 22:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Szívesen:)

Még ami eszembe jutott:

Fülledtség (a Mátrix-filmeket jegyző srácok korábbi tétele, izgalmas és nagyon szexi film!;))

David Lynch: Lost Highway - Útvesztőben (ebben thriller és horror egyaránt van, és bizonyos szempontokból talán az egyik legfélelmetesebb film, amit valaha láttam... miközben mégis ami mostanában rémlik belőle, hogy micsoda erotikus töltet, feszültség van benne végig! és az a sivatagi erotikus jelenet a vége felé: na az felejthetetlen!)

2011. júl. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szisztok! Regen lattam egy filmet es egyszeruen nem talalom sehol, annyira tetszett, thriller sok erotikaval ez is. Egy pasirol szolt aki sex utan megfolytotta a noket megpedig ugy, hogy egy acskot tett a fejukre es kikotozte oket. Ha tudjatok melyik film ez legyszi irjatok meg. koszi
2012. dec. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!