Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Pár tisztázatlan kérdés....

Pár tisztázatlan kérdés. Segítesz?

Figyelt kérdés
Megnéztem ma az utolsó Harry Pottert, de pár kérdés felmerült bennem. Piton miért szerette Harryt, és ezt miért nem mutatta ki neki? Miért állt akkor mégis Voldemorthoz? Draco most akkor jó, vagy rossz volt? És a legfontosabb! Harry hogyan éledt újra, amikor ő is horklux volt? Vagy csak egy darab halt meg belőle? Köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 27. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Spoiler


Piton nem Harryt szerette, hanem az anyját. És mivel harrynak ugyanolyan színű a szeme mint az anyjának, ezért kérte a halálakor h nézzen a szemébe. Máskülönben az apjára hasonlít, akit piton utál, tekintve h elvette előle Lilyt.

Alapból halálfaló volt, de amikor megtudta h Voldemort megölte Lilyt, csalódott a nagyúrban, és akkor át állt a jó oldalra, azért maradt mégis Voldi mellett h kémkedjen róla dumbledornak. Draco nem rossz és nem is jó, csak egy gyerek, akinek az apja halálfaló, nem volt sok választása, ebbe nőtt fel, azért tett sok mindent, mert félt h Voldemort megöli őt és a családját ha nem teszi, na jó meg alapból egy kicsit rosszindulatú. De hát ilyen apa mellett, szegény.

Utolsóra nem tudom a választ, rég olvastam a könyvet, a filmet meg nem láttam, ajánlom az olvasást, mert állítólag aki úgy nézi a filmet, h nem olvasta a könyvet sok mindent nem ért.

2011. júl. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2011. júl. 27. 20:44
 3/7 A kérdező kommentje:
Valaki tudja az utolsó kérdésre a választ?
2011. júl. 27. 20:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azért élte túl, mert övé volt mind a három ereklye, és aki ezeket birtokolja, legyőzi a halált. A pálca voldinál volt, de Harryt tekintette urának.
2011. júl. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Harry volt a Halál ereklyéinek ura, így nem halhatott meg, csak a benne lévő lélekdarab. Amúgy nem horklux, hanem horcrux. :D
2011. júl. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Harryben a horcrux halt meg, nem ő! Ha így jobban tetszik, a lélekdarabot találta el a gyilkos-átok.
2011. júl. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, akkor jól sejtettem
2011. júl. 28. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!