Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Toy Story 3 bövebben lent?

Toy Story 3 bövebben lent?

Figyelt kérdés
A Toy Stroy 3 nak van köze az 1 2 höz? ha nem akarom megnézni az 1 2 t akkor nem fogom érteni?
2011. júl. 29. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Simán megnézheted külön-külön. A történet nem kapcsolódik össze, csak a szereplők ugyanazok.
2011. júl. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi köszi ebbben reménykedtem.
2011. júl. 29. 15:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Én vitába szállnék. A Toy Story egy mérnökien felépített trilógia, aminek íve van; eleje, közepes és vége. A filmek bemutatása között eltelt időben az emberi szereplők is öregednek a filmben, és bár a film látszólag a játékokról szól, a három darab a "gazdájuk" három életszakaszában játszódik, és ennek a folyamatnak a kicsúcsosodása a befejező rész. Értenéd a sztorit, de teljesebb képet ad, ha az első kettőt is megnézed.


Valamint sok poén visszautaló jellegű az előző részekre, azokat nem értenéd.

2011. júl. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sokkal élvezetesebb a 3. rész, ha megnézed hozzá az 1-et, és a 2-őt. ugyanis ez a befejezés:)
2011. júl. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. júl. 29. 18:12
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Első vagyok. Nem mondtam, hogy nem kell megnézni az 1-2 részt is. Viszont a kérdés az volt,hogy érthető-e a 3. önmagában. És szerintem érthető, és élvezhető mind külön-külön is. Igen, jobb, ha megnézi mindet. De ha csak 1-et szeretne, az sem gáz, akkor is élvezni fogja.
2011. júl. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi köszi :)
2011. júl. 29. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!