Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Égés még 20 évesen is a...

Égés még 20 évesen is a Csacska angyalt nézni?

Figyelt kérdés
Nem tehetek róla, de szeretem és ha van időm akkor nézem a részeket!Megnevetett :)
2011. júl. 29. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha égés lenne, akkor az országban több, mint 1millió ember ég, akik a Barátok köztöt nézi:D:D
2011. júl. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát 72 évesek is nézik...
2011. júl. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Chrisstian_ válasza:
En azert nem dicsekednek vele egy randin
2011. júl. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem égés :)

20/L

2011. júl. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Életkortól függetlenül égés ilyesmit nézni szerintem -.-
2011. júl. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is nézem, pedig 21 éves joghallgató srác vagyok. Bár én csak az elmúlt napokban kattantam rá, ha lehet így mondani. Nagyon szeretem, mert felvidít és szórakoztat. És mellesleg Flor is jó csaj benne, meg még vannak benne egy páran, akik miatt érdemes nézni. Delfinát és Malalát is nagyon bírom, ahogy keverik a szart, és leoltanak mindenkit. És a betétdalokra is rákattantam, nagyon bírom Flor számait, és a spanyol is megtetszett, úgyhogy előbb-utóbb önszorgalomból azt is megtanulom.

Szóval nem ciki, és tojd le magasról, ha valaki lenéz emiatt. Addig jó, amíg az ember olyan tud maradni a lelkében, mint egy kisgyermek. Aki ezt nem mondhatja el magáról, azt tényleg sajnálom.

2012. máj. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Tudom hogy nem ez a téma, de olvastam az előttem lévőtől hogy nézi... Az lenne a kérdésem hogy hol lehet megtalálni a 143.-résztől csak addig találtam online.. Köszi
2012. júl. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát, kérlek, az a helyzet, hogy sehol nem lehet megtalálni. A 2. évadból kb. az első 15 részt megtalálod Indavideón, illetve Youtube-on is akad elvétve néhány rész az 1. és a 2. évadból is. A 2. évad amúgy elvileg a SorozatBaráton fent van, csak ugye egy ideje nincs hozzá link. De remélhetőleg előbb-utóbb pótolják a hiányosságokat.

Nem tudok róla, hogy kiadták volna DVD-n a két évadot, legalábbis magyarul biztosan nem jelent meg, úgyhogy még ott sem lehet beszerezni.

2012. júl. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!