Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kb mennyi ideig tart letölteni...

Kb mennyi ideig tart letölteni egy filmet a netről?

Figyelt kérdés
Nektek kb. mennyi ideig tart letölteni egy kb. 700 MB-os és egy kb 1,2 GB-os filmet a netről?Honnan szoktatok letölteni filmeket?
2011. júl. 29. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Az interneted sebességétől függ.
2011. júl. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ennek a kérdésnek mi értelme? Mindenkinek annyi ideig tart, amilyen gyors az internetkapcsolata.
2011. júl. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Pityupocse ***** válasza:

nekem nagyjából annyiba mint amennyi idő alatt te megírtad ezt a kérdést.


Ez a letöltési sebességtől függ, + ,hogy milyen sebességgel képesek felt9lteni neked.


Mindenki torrentről tölt, az a tuti!

2011. júl. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ez attól függ, milyen gyors a net-ed, és hogy hányan töltik felfelé éppen az adott filmet.

Nekem pl van egy 30 Mb/s-os letöltési sebességem, ezzel egy "divatflmet", vagy ami népszerű, vagy bármiért rendesen töltik fel, hát olyan 3 perc alatt lejön egy 700 megás.

Innen szoktam tölteni:

Torrentvár, Rebelsarea, Diablo, Pretorians, Kéksárkány, Beload.

2011. júl. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól fögg, mennyien seedelik vissza a torrentet. Volt, h max. negyed óra alatt lejött egy rendes film, de volt, h csak pár óra múlva
2011. júl. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ok.kössz mindenkinek, hát én tegnap egy kb 700 MB-os filmet kb 7-8 óráig tartott mire letöltöttem, és elsem indult.Ma pedig 1,4 GB-os filmet kezdtem letölteni reggel 7 óta és még mindig tölti, jah és csak 28%-nál tart...:((( jó nektek!
2011. júl. 29. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!