Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Leírnátok nekem a Harry...

Leírnátok nekem a Harry Potter szereplők (csak a színészek neve az nem hogy kit játszanak) neveit?

Figyelt kérdés
Lehet kicsit furcsán hangzik a kérdés de ilyen találós kérdés szerűt szeretnénk játszani a barátnőmmel a lényeg az lenne, hogy ki kéne találni ki kit játszik.Lehetőleg sokat írjatok:)
2011. júl. 29. 19:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%

a google a barátod ^^



te idióta!! :@

2011. júl. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Daniel Radcliff

Rupert Grint

Emma Watson

Ralph Fiennes

Alan Rickman

Matthew Lewis

Tom Felton

Michael Gambon

Evanna Lynch

Warwick Davis

Jason Isaacs

Helena Bonham Carter

Maggie Smith

Bonnie Wright

David Thewlis

Helen McCrory

Julie Walters

Jim Boardbent

2011. júl. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Tom Felton

Daniel Radcliffe

Rupert Grint

Emma Wattson

Sir Michael Gambon

Dame Maggie Smith

Alan Rickman

David Thewlis

Kenneth Branagh(könnyítésképpen ő csak a 2.részben szerepel)

Emma Thompson

Brendan Gleeson

Matthew Lewis

Robert Pattinson(ő csak a 4.részben van)

Evanna Lynch

Bonnie Wright

2011. júl. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

de úgy kellene egy lista hogy ne látszódjon a hp szerplő neve, ez benne a lényeg kedves első-.-"

2.köszi szépen:)

2011. júl. 29. 19:38
 5/13 A kérdező kommentje:
3.-nak is köszi de ha lehet ugyanazokat ne írjátok;)
2011. júl. 29. 19:39
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Most én nem szeretnék itt szídni, de az elsőnek nagyon igaza van... írd be a google-be, nem nehéz, ott az a fehér száv, beírod, h Harry Potter színészek és tuti az első oldal kiad már valami értelmeset... vagy wikipedia is pont erre való! Én ált. szívesen segítek, ha tudok,ha látszik hogy egy kérdésre nem lehet ilyen könnyen választ kapni, de ez nem olyan! Használd az eszed:)
2011. júl. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
azt hittem a kérdés elég világos de úgy látszik h nem.mint mondtam a barátnőmmel szeretnénk versenyezni, h úgymond a színész nevéből kell kitalálni a szereplőt.és mivel ma nálunk alszik ezt szerettük volna csinálni.de ha rákeresek akkor azt is ki szokta dobni h kit játszik és így a "játékunknak" semmi értelme...remélem sikerült felfogni vagy még ennél is bővebben fejtsem ki??
2011. júl. 29. 21:04
 8/13 anonim ***** válasza:
akkor meg papírra írd fel
2011. júl. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
mem vagyok olyan hülye hogy ne jegyezzem meg ha egyszer látom h ki kit játszott..de már mind1 látszik hogy az itteniek 90%-a bunkó paraszt-.-"
2011. júl. 30. 22:10
 10/13 anonim ***** válasza:

20:01es vagyok

Jól van, bocs, nem fogtam fel elsőre... azért nem kell hülyének (vagy ahogy te mondtad, bunkó parasztnak) nevezni, veled is biztos előfordult már...

2011. júl. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!