Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a filmnek a címe? A...

Mi ennek a filmnek a címe? A többi lejebb.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

január környékén talán ha, láttam egy japán horror filmet az rtl klubon vagy a tv2-n.

Anyi volt a lényeg hogy egy csaj horrortörténeteket írt amiket össze gyürt és kidobta,de asziszem utána belekerült a saját története alkotta világba.Már mindenhogy kerestem a filmet de nem találtam meg.esetleg tudja valaki a címét???


2011. júl. 30. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet ez lesz az a film:



2011. január 16. vasárnap 00:15 - 02:10

Re-cycle

Thai–hongkongi horror (2006) (99')


A Veszélyes Bangkok (Bangkok Dangerous) rendezőitől!Csui (Angelica Lee), a fiatal írónő, új könyvére készül, amelynek címe a Holtak földje. Ám az írás egyre nehezebben megy, úgy dönt letöröl minden vázlatot a számítógépéről, és újra kezdi az egészet. Ekkor találkozik egy furcsa nővel, és elkezdenek valóra válni az eddig leírt gondolatai. Egy új világba kerül, ami minden eddiginél rémisztőbb. Nehéz eldönteni mi a valóság és mi a képzelet játéka. Ez a párhuzamos világ a Holtak földje.

2011. júl. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rtl klubon ment egy megbízható informátorom szerint.:D

Én nem láttam, de a történet alapján engemet is érdekel ez a film, amit belinkeltem. Meg is keresem valahonnan talán le lehet tölteni. Köszi kérdező, hogy kiírtad a kérdést. :)

2011. júl. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ahh énis köszönöm hogy segitettél :)

ncore-on fentvan onnét letudod tölteni :D

2011. júl. 30. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!