Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film lehet ez? Régen a...

Melyik film lehet ez? Régen a TV-ben láttam. Azt hiszem amerikai vígjáték.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Évekkel ez előtt láttam a TV-ben egy vígjátékot... Sajnos nem emlékszem a filmből konkrétan egy színészre sem... Amerikai film, vígjáték. Csupán halványan arra, hogy egy pici halról is volt szó benne, ami egy kis akváriumban élt és "Cet"-nek hívták. És volt egy pasi is akit Bobnak.... Egy tipikus mondatra emlékszem... "Kedden megesszük Cetet, szerdán Bobot"... valami ilyesmi volt. Egy pasi mondta aki valamiért totál ki volt mér készlve és meg akarta enni a kis halat amire vigyázott... Remélem nem néztek tök hülyének... Ennek az amerikai vígjátéknak a címe kellene nekem!!! Köszi!!!
2011. aug. 1. 15:10
 1/2 anonim válasza:
31%

Isten nem ver Bobbal.

De teged megverhetne, mert nem birsz googleval rakeresni.

Meg fogadjunk meg se koszonted volna.

2011. aug. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazán nagyon köszönöm kedves szavú válaszodat! A google-on kerestem ugyan, de mivel egy mondatnál többre nem emlékszem a filmből így nem találtam érdemi választ. Mindenesetre kedves tőled, hogy ilyen gyorsan válaszoltál! Neked is hasonló jókat kívánok!
2011. aug. 1. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!