Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szeretném letölteni a Watchmen...

Szeretném letölteni a Watchmen - Az örzők c. filmet (feliratosan vagy szikronosan) megtudná mondani nekem valaki, hogy honnan tudnám leszedni?

Figyelt kérdés

Egyetlen letöltőoldalon sem találtam, torrentezni igencsak ritkán szoktam sőt szinte egyáltalán nem de ha csak onnan tudnám leszedni akk nem jelentene gondot. szval akinek megvan a film vagy akinek sikerült már megtalálnia valahol az kérem jelezze!

előre is köszönöm!


2009. ápr. 8. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
még egyenlőre sehol illetve ami fent van eléggé sz@r mínőségű és a normális tartalmú filmeket is hazavágja a rossz minőségű videó ha vársz vele 3-4 hetet már lelehet kapni normális minőségben bárhol addig moziban ajánlom megnézni.én is kiváncsi vagyok rá mit sikerült kihozni a képregényből :)
2009. ápr. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

én már megnéztem :P eszméletlen jó volt a film csak nagyon hosszú. de megéri végigülni. :)

de leszeretném tölteni h bármikor megtudjam nézni ha kedvet kapok hozzá! :))

2009. ápr. 8. 15:29
 3/4 A kérdező kommentje:
(a kérdező voltam egyébként)
2009. ápr. 8. 15:29
 4/4 anonim ***** válasza:

www.rapidshareking.com

itt nezz utanna a filmnek, feliratot pedig googlerol mar magad is tudsz hozza keresni

2009. ápr. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!