Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film lehet ez? Elhidegü...

Melyik film lehet ez? Elhidegül a pár egymástól, sexben sem találják a hangot, még a szado-mazo-t is kipróbálják, a nő már végül szőkére festi haját, megalázza magát. Férje/párja mások előtt alázza rendszeresen.

Figyelt kérdés

... vol egy jelenet: tudod kire hasonlít a feleségem? Emlékszel a szomszédunkra? Nah, neki volt egy pincsije! Őrá hasonlít!!! (Pff)

Aztán a pasi úgy ejti párját (nem bizti, hogy házasok voltak), hogy a repülőre felülteti, majd infarktust szinlelve leszáll az iratokkal. Pár hét/év mulva pasit elüti egy autó, csaj visszatér, és lerántja korházi ágyról, és lebénul a pasi. Majd gyámolgatja és folyamatosan kínozza... Fürdőbe teszi, és elmegy telefonálni 3-4 órára, míg a víz kihül, stbstb.

Melyik ez a film? :P

Köszönöm!


2011. aug. 1. 23:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, de ha beírják a címét, én is letöltöm. :-)
2011. aug. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Senki? :(
2011. szept. 4. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!