Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » South Park fanok! Ti értitek...

South Park fanok! Ti értitek mit mond Kenny?

Figyelt kérdés
Én amikor nem beszél túl sokat (1-2-3 szót mond csak) akkor szoktam néha érteni...
2011. aug. 4. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de az ő karakterének nem is ez az erőssége és a lényege. Egyébként én sem értem, hogy mit motyog. Néha néha 1-2 szót meg lehet érteni.

Egyébként Erik Cartman és a nagydarab feka Séf Bácsi a kedvencem.

2011. aug. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is pont így vagyok :D én is 1-2 szót értek és nekem is ők a kedvenceim :D olyan mintha a saját kérdésemre válaszoltam volna xD
2011. aug. 4. 12:44
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Hát az SP, inkább a South Park rövidítése, mint az a kis nyálas kamaszk*rváknak daloló anorexiás b*zibálvány "énekes" gyerek.

:D

2011. aug. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

13:05-ös válaszoló.

Ott a pont nálad! Igazad van!

2011. aug. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
86%
VAn olyan rész, ahol igen, de nem mindíg! Általában nyafogást hallasz, de ki lehet következtetni!
2011. aug. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
én sokszor de nem mindig értem mit motyog kenny.
2012. máj. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Nokedli007 ***** válasza:
100%

Én mindig értem.Egy csomó helyen viszont úgy van, hogy direkt csak ilyen motyogás vagyis semmi.Ahol érteni kell ott értem.Ha valamelyi részben nem értitek nyugodtan írjatok.EGyébként a legtöbbször káromkodik.Pl.

Amikor Cartman nasgarozni megy és Kenny otthon nézi a híradót amiben Cartmanről van szó.Ugye a tv csak beszél a Kenny meg:

Nem ilyen nasgart akaror b+

Azután meg mikor Catrmanről beszél a riporter:

A k*rva anyját, a p*csába *direkt érthetetlen motyogás*

2013. máj. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az 1.évad 3.részében végig értettem de utána csak néhány szót a későbbi részekben
2018. máj. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!