Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csúcshatás (Limitless)!...

Csúcshatás (Limitless)! Hasonlo siker filmek?

Figyelt kérdés
eleg motivalo tud lenni nekem az ilyesmi , es szeretnek meg nezni parat:)
2011. aug. 5. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez az, amikor az emberek az agyuk 100%-át tudják használni a 10 helyett?

Lehet most demotivállak, de ugye tudod, hogy ez a 10%-os sztori csak kamu?


Amúgy akkor te pontosabban olyan filmeket keresel, amikor az ember valahogy tökéletesíteni tudja magát?

Vagy kicsit pontosíthatnál, mert pont ilyen agy 100%-os film nem nagyon van több.

2011. aug. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
HJAJ.. nem azt mondtam hogy ugyanezt a filmet mas cimen akarom megnezni.. azt mondtam hogy siker filmek.. amikor az embernek valamit sikerul elerni..amugymeg miez h az ember 10% agyat hasznalja ugye tudod?.. ki nem tud ilyesmit?..:| amugy a 10% sem pontos..
2011. aug. 8. 18:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Épp azt írtam, hogy az f.szság, hogy a 10%-ot használsz, de most ezt hanyagoljuk, mert nem ez volt a kérdés.


Amúgy a Mátrixot is mondanám, Képlet, Vasember, Pillangó effekt (bár nemtom ez-e a magyar cím, eredeti címe Butterfly effect), stb.


Bár egyik sem teljesen hasonló, de azért úgymond gondolkozós filmek (kivéve Vasember).

2011. aug. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A Tőzsdecápák c. film szerintem hasonló "siker" film, legalábbis felkelti az érdeklődésed a tőzsdézés iránt az biztos :D
2011. okt. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 JhonnyB válasza:

Van ! :-) A Fecebook című film, igazi vállalkozó karakterekkel (Sean Parker, Mark Zukkerberg).


Amit előttem is írtak a tőzsdecápák is hasonló 1-2 rész,

bár oda kell egy kis tőzsdés beállítottság.


Ma találtam a Békés Harcos útját, elég jónak ígérkezik.

2013. jún. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!