Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 17 éves lánynak milyen sorozat...

17 éves lánynak milyen sorozatokat és filmeket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Így jártam anyátokkal --> a legjobb sorozat :D
2011. aug. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
az első válaszolóét adom! :) én is ennyi idős vagyok és nagyon bejövős sorozat :D amúgy ismerőseim olyanokat néznek mint pl: vámpírnaplók,szívek szállodája
2011. aug. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Megnézem majd. :)
2011. aug. 6. 21:30
 4/9 anonim válasza:

Szerintem bármilyen filmet megnézhetsz.

amilyet szeretsz.

én inkább olyat ajánlanék amilyenek általába a 17 évesek:P

mármint bulizós,pasizós filmeket.

sorozatot: Gossip girl,Skins,Glee,Beverly Hills 90210(új) és Vámpírnaplók. ***** regisztrálás nélkül tudsz egy csomó sorozatot ingyen nézni.

filmet:Könnyű nőcske,Cool-túra 1-2,Bunkó vagyok így hódítók,Dögölj meg Jhon Tucker,Vadócka,Lehetek az eseted?,Bandslam,A házinyuszi,Micsoda srác ez a lány!

néhány olyasmibb ami már nem a bulikról szólnak: Anya lánya unokája,Megint 17,Lányok a pácban,Rumlis vakáció..

s még sok :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

[link]



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jóbarátok, Szex és New York, Született feleségek, Rúzs és New York, Született szinglik, 2 pasi és egy kicsi, Férjek gyöngye
2011. aug. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

10 dolog amit utálok benned (ezt még nem írta senki)

esetleg a True Blood, hogy ne csak a romantikus tinisorozatok legyenek pl Gyilkos elmék, Dexter

film? Amerikai Pite összes, Kalandférgek,Kabalapasi, 50 első randi, Adam Sandler filmjei, Az igenember

2011. aug. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
true blood, én azt nagyon szeretem:D
2011. aug. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát én nagyon szeretem a Lostot, A szökést (prison break),

Szellemekkel suttogó,A férjem védelmében,Los Angelesi tündérmese,Bübáj,Neveletlen hercegnő,Hajrá csajok,Csajok a csúcson,Mezítlábas szerelem

2011. aug. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Amiket írtatok valamelyiket már láttam, a Szívek szállodáját én is szeretem. :)
2011. aug. 14. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!