Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen program letöltésére...

Milyen program letöltésére van szükségem ha a filmezz.eu oldalon akarok filmet nézni?

Figyelt kérdés
Egyik sem indul el bármire kattintok. Milyen program kell hogy nézhessem?
2011. aug. 11. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ööö ez egy jó kérdés!!! Sok ok lehet...:/ Milyen böngésződ van?? Mert lehet,h nem tölti le megától a kellő beépülőket (én operát használok ez leszedi megának a netről egyedül is!:D)

Vagy probáld meg ezt a programot DviX Web Player ez több programból áll és a netes mozizáshoz van eleve (még anno Moovie-sok terjesztették).

2011. aug. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tegnapi nap folyamán letöltöttem a DivX-et meg valami plus-t is.. Szóval a filmezz.eu-n 2féle videó van : a flash meg az ilyen divx-es. Oké minden jó nézem a filmet 1óra környékén egyszer csak leáll és nem tudtam újra elídtítani ez mitől van?
2011. aug. 12. 14:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Melyik tárhelyről hívja elő a link a filmet?? Mert vannak olyan tárhelyek,amelyeknél van időlimit pl.:megavideo. Erre megoldást jelenthet a cacaoweb nevű program.

2011. aug. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Videobb,NovaMov,PutLocker és MovShare de az utóbbi az 1óráig elmegy aztán nem tudom újra elínditani
2011. aug. 13. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!