Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Honnan tudnám 10000000000000%-...

Honnan tudnám 10000000000000%-an letölteni a Képlet c. filmet?

Figyelt kérdés

Már k****ra unom!!! Három napja keresem a Képletet magyar szinkronnal, de mind prémium sz**os, és én egy vasat sem adok hogy egy filmet letöltsek és megnézzek egyszer... Naszóval valami olyan helyet írnátok ahol nincs prémium, regisztráció hanem csak simán DivX Playerrel le lehessen játszani...

És ha lehet kíméljetek azzal hogy; ne szabd meg ki írjon, inkább helyesen írj, vagy a prémiummal kapcsolatos szidalmazások, leszólások.

Szóval amit ezelőtt írtam:)

(De azért azt is vegyétek figyelembe, hogy nagyjából három napja csesződök a neten egy film után, köszönöm)


2011. aug. 11. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát te rendesen megszívattad akkor magad, mert én beírtam a google-be és már dobta is a találok ezreit ki :D

*****

vagy: *****

*****

vagy:

*****

vagy:

[link] (itt legalább 7 letöltési link van, tehát válogathatsz :D)


Most még írhatnék neked ezret, de megérted, ha azt mondom, hogy hiába nem strapálom a körmeimet?:P



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Mióta van neted?
2011. aug. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Idővel alakul csak ki a jó letöltési skill :P
2011. aug. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én át tudom neked küldeni csak rárakom a gépre mert nekem megvan CD-n :P.
2011. aug. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm (most komolyan:D) a válaszokat!
2011. aug. 12. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!