Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz 4. évad a Lostból? Miről...

Lesz 4. évad a Lostból? Miről szól és mi a lényege egyáltalán?

Figyelt kérdés
Én nézem a Lostot mindig,mert szeretem,de egyszerűen nem jövök rá semmire.Mi a sziget célja? Meg sok benne a titok,én nem tudtam megfejteni.Ha vki tudja írjon
2008. márc. 5. 00:01
 1/3 anonim válasza:

Már van negyedik évad, megy amerikában, már az 5. rész ment le.

Egyébként egyetértek, és egyre bonyolultabb lesz, ne izgulj, ez a lényeg: hogy csak törd rajta a fejed, hogy mi van, stb... Égyre "szemetebbek" ám, és én csak egyre idegesebb vagyok hogy nem mondanak semmit hogy mi van, és az egész már TÚL rejtélyes néha, de mit csináljak ha imádom...:):)

De ajánlok neked egy oldalt, a LOST.HU, ahol sok mindent megtudhatsz, van fórum is csak vigyázz mert van ahol leírják a részek tartalmát is (ha nem akarod előre megtudni).

2008. márc. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A 4. évaddal csavartak egyet, hogy még izgalmasabb legyen, ugyanis - remélem nem árulok el vele nagy titkot - minden, ami korábban visszaemlékezés volt a részekben, most a jövőben fog játszódni. Így még rejtélyesebb. Már amúgy is kezdtem elfásulni, ez visszahozta az érdeklődésemet.
2008. márc. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszotokat,IZGULJUNK EGYÜTT:-))))

És mikor kezdődik a 4.évad?

2008. márc. 6. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!