Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik alakítást a jobbnak:...

Melyik alakítást a jobbnak: Heath Ledger - Joker vagy Christoph Waltz - Hans Landa?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Joker egy kicsit jobb.
2011. aug. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hoppá, elrontottam: Melyik alakítást találod jobbnak...?
2011. aug. 13. 15:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettő nagyon jó alakítás volt; DE: Hans Landa sokkal jobban megírt karakter volt. Úgy értem, Joker hozzá képest elég egydimenziós lett, számomra nagyon nem tetszett, hogy egy idő után a figurája kimerült a sorozatos robbantgatásokban, Jokernek fantáziadúsabbnak kellene lennie :)
2011. aug. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem Landa karaktere a film végére teljesen "összevissza"

lett...

Vagyis Ledger Joker-e jobban tetszett.


Spoiler

A film elején Landa egy igazi profiként jelenik meg(több nyelven beszél, "kiszagolja" az áldozatokat, illetve a moziban is egyből kiszúrja Brad Pitt-éket), a film legvégén meg egy hülye ötlettel akar kilépni a háborúból, és mint egy 5 éves gyerek beveszi, hogy az amerikaiak majd be is teljesítik az álmát...

Ezzel szemben Joker végig kiszámíthatatlan, igazi pszichopata képében jelenik meg.

Egyébként szerintem mindkét alakítás fantasztikus volt.

2011. aug. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

Heath Ledger volt a jobb, ez nem kérdés.

Hatalmas moziélmény volt Joker megformálása és nem feledjük el.

2011. aug. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Valóban mindkét alakítás nagyon jó. Hans Landa karaktere nekem jobban tetszett, talán mert egyedi és hatalmas ahogyan befolyásolja az embereket mintha belelátna mások tudatába. A film végén viszont tényleg elég őrültnek hat.
2011. aug. 16. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
JOKERRR a legjobb!!!!!
2011. aug. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Joker, egyértelmű! Mindketten megérdemelték az oscart, de amit Heath Ledger csinált, azt egy ideig nem utánozza le senki. Amint feltűnt a képernyőn, onnantól álló helyzetben is iszonyatosan pörgött a film, a puszta jelenléte is eszméletlen. Waltz meg szépen lassan egyre feljebb tekeri a para-faktort, és a jelenet végén már szinte eljut Heath kiinduló helyzetéhez (amit Heath Ledger végig szinten tart). Szóval ja, egyértelműen JOKER!!
2011. aug. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!