Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bleach anime, Ichigo kihez...

Bleach anime, Ichigo kihez vonzódik, kibe szerelmes?

Figyelt kérdés

Az érdekelne hogy Ichigo(főszereplő) kihez vonzódik vagy kibe szerelemes? Rukián látni hogy tetszik neki Ichigo. Oriheménak utána néztem; ő neki is tetszik Ichigo, de ő talán szerelmes is belé.


Szóval kiderül valamelyik részben hogy Ichigó kihez vonzódik?


2009. ápr. 13. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem Rukiához...Orihemének ott van Ulquiorra:)
2009. ápr. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
..meg Aizen mi? :D
2009. máj. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ichigo senkihez sem. Orihime Ichigohoz. Rukia senkihez.
2009. nov. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Rukia szerintem csak mint barátot kedveli. Orihime viszont tényleg szerelmes belé, de Ichigo csak barátnak tekinti.

Igazából Ichigo nem az a romantikus fajta. Ha nagyon muszáj valakit találni, akkor talán Orihime, de mondom, szerintem leginkább senki.

2009. nov. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Orihimét csak barátnak tekinti, pedig a csaj szerelmes belé, Rukiával is olyan haveri szinten vannak, de hátha a végére összejönnének (én nekik szurkolok)
2010. máj. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hát sztem senkihez csak naon jó barátai HIme is meg Ruki is

am a mangaka azt nyilatkozta h nem akarja h lovestory legyen belőle szval nem biztos h megtudjuk

2010. jún. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
Egyértelműen Rukiával kéne összejönni, de nagyon bírom, mert nem hiszem el, hogy Ichigo nem veszi észre Orihimét aki totál bele van zúgva a csávókába, szerintem ezt Ichigo tudja és húzza szegény csajt. Aztán Hime nagynehezen talált egy jó kis pasit úgy 270 rész után erre meg Ichigo, egyem a kis troll szívét hát nem kinyírta...ami a legdurvább, hogy csajnak semmi baja, sőt még jobban beleesett a fent említett narancshajú szívtipróba akin én már észrevettem a rukiához való szorosabb köteléket. orihimén inkább csak a megvédeni akarása jön ki, semmi több
2012. febr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!