Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Family Guy-ban Brian-en...

A Family Guy-ban Brian-en kívül érti valaki amit Stewie mond?

Figyelt kérdés
A családtagokra gondolok.

2011. aug. 15. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
őőő szerintem nem.
2011. aug. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Span válasza:
100%
Ez rész függő... Nagyon sok helyen Lois is csak Stewie hangulatát érzékeli visznt vannak részek ahol konkrét párbeszédeket folytatnak. Mondjuk a párbeszédekből jóval kevesebb van!
2011. aug. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Lois soha, de vannak részek, amikor beszélget a családtagjaival.
2011. szept. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem direkt igy csinaltak hogy ertsek a csaladtagok meg hogy ne ertsek.Mert volt egy resze amiben megkerdeztek hogy ertik amit a kis gyerek mond?,de nem volt ra valasz.Ez is azert van hogy gondolkodjunk es le koson a sorozat,hogy tovabbra is nezuk.Amugy nagyon sok ilyen kerdes van meg pl: Peter miert verekedik mindig azzal a nagy kakasal?.
2011. szept. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Értik, de nem veszik komolyan, és abszolút leszarják, ergó nem foglalkoznak vele. Azt hiszik csak összevissza beszél. (tudniillik csak 1 éves)
2011. szept. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
En ezt mind tudom te okos.Ezek szerint nem erteted amit irtam.
2011. szept. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe jutott egy alkalom amikor Lois biztosan értette mit mond: amikor betörtek a házukba és felmenekültek a padlásra abban pánikszobába vagy mibe. Stewie mondott valamit és erre Lois azt mondta: "egyetértek Stewie-val..."
2011. szept. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Ergó: valaki feltette a kérdést hogy mért verekeszik folyton Peter a kakassal ez abban a részben derül ki amikor apokalipszis van amit a dallas egyik szereplője álmodott meg és azért verekszik vele folyton mert egy lejárt csirkehúsvásárlási kupont adott neki ami miatt hülyeség verekedni de Peter az mégis csak Peter.
2011. nov. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
csak brian veszi komolyan stewiet de sztem mindenki érti
2011. nov. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Értik, csak nem veszik komolyan, mert még csak 1 éves.
2016. febr. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!