Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Honnan tudnám letölteni a...

Honnan tudnám letölteni a Titanic 2-t magyarul? LINKET pls

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Olyan is van...? O.o
2011. aug. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nemtom azér kérdem....xD
2011. aug. 16. 10:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Utánanéztem, van. De szerintem felejtsd el, semmi köze a Titanic-hoz, csak egy vicc. :D A forgatókönyvíró, a rendező és a főszereplő ugyanaz, a kritikák szörnyűek és az IMDb-n 1,9-re értékelték 10-ből... xD Valami ratyit akarnak eladni a Titanic névvel, szánalmas, hogy ilyet valaki egyáltalán megpróbálhat... -.-'
2011. aug. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért én megnézném... ha tudod hol van linket pls
2011. aug. 28. 16:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát, ha mindenképpen ragaszkodsz hozzá :D

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ez nem a Titanic.

láttad az előzetesét?

a Titanic 2. része arról szól hogy Jack-et megtalálják egy jégkockába fagyva, felolvasztják és ő Rose-t keresi.De Rose meg már meghalt

2011. aug. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ez engem is erdekelne
2011. szept. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem arról szól, amit itt előzőleg írtak:) Sajnos Jack nem tér vissza, az az előzetes csak egy fanmade, film nincs belőle!


Ennek a tartalma: A Titanic végzetes útjának 100. évfordulóján egy társaság úgy dönt, elkeresztel egy modern luxushajót Titanic 2-nek, és jól fizető vendégeivel a fedélzeten végighalad az útvonalon, amin jól ismert elődje járt. De vajon megismétli-e a sors önmagát?

2011. szept. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!