Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen nagyon vidám, élvezhető...

Milyen nagyon vidám, élvezhető, nevetős vígjátékokat, ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Nem tinifilmekre gondolok, hanem olyanokra, amikben igazi romantika is van, szórakoztató, és ha nem is nevet rajta az ember végigmosolyogja az egészet. És olyanokat is írhattok, amik az élet szépségéről, boldog családokról szólnak. Lelki terrorban vagyok, és ki akarom kúrálni magam.


12,5l


2011. aug. 16. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Adam Sandler filmek: Távkapcs, Férj és férj, Esti mesék


A férj és férjet nagyon ajánlom, végig lehet röhögni :D

2011. aug. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Isten hozott az Isten háta mögött. Francia film, én szakadtam a röhögéstől. Kicsit nevetős, inkább megható: Nagy hal. 2 kedvenc filmem. Jó szórakozást!
2011. aug. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

csajok háborúja(egyik kedvenc filmem)

exférj újratöltve

csúg igazság

hancock

2011. aug. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ízek, imák, szerelmek! ez kell neked most.
2011. aug. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, meg fogom nézni őket. Tegnap láttam a Gondozoo-t, és az már jó indítás volt, anyukámmal meg az öcséimmel végigröhögtük, ma tervezem ,hogy megnézem az Isten hozott az Isten háta mögött-öt, a Nagy Halat, és akkor kiveszem az Ízek, imák, szerelmek-et is. Az esti meséket, rajzfilmeket is tervezek megnézni, meg anyuval a Másnaposokat. Azt mondják, abban nem lehet csalódni.

Köszönöm a válaszokat, és várok még további tanácsokat!

2011. aug. 17. 06:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!