Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Született feleségekben bakik?

Született feleségekben bakik?

Figyelt kérdés
Ti vettetek már észre valamit, ami bakinak tekinthető? Vagy valami furcsaság, ami nem logikus? stb :)
2011. aug. 16. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Kivágott jelenetekből jó sok van:

[link]

[link]

[link]

2011. aug. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A harmadik évadban Mike-nak amnéziája van. Éppen az ő házában van Carlos-sal és Edie-vel, amikor látják a, hogy jönnek a rendőrök. Mike az ablak közelébe megy és az ablakon visszatükröződeve látszik, hogy Lynette háza előtt ott áll az autója. A következő képkockában amikor, már a rendőröke mutatják, a háttérben Lynette házával, az autó már nincs ott. Igen, sokszor láttam :)
2011. szept. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

csak most akadtam a kérdésre.

a legnagyobb hiba nekem az volt amikor MJ egy évad alatt 3 évet öregedett.

a 6. évadban Mike így kezd egy mondatot:

Komolyan azt mondtad a 6 éves fiamnak, hogy...


aztán a 7 évadban amikor Susannak vese kell és az anyja azt mondja hogy MJ legyen a donor.

Susan: Nem fogjuk kivenni egy 9 éves veséjét.


Meg az ikrek sem lehetnének 20 évesek ha belegondolunk.6 évesek voltak az elején, azóta eltelt durván 10-11 év a sorozatban szóval inkább 17 körüliek lennének.

2011. szept. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%
Kedves utolsó! A második és a harmadik észrevétel, amit írtál az igaz. De az első nem, MJ nem öregedett egy évad alatt 3 évet. MJ a negyedik évad végén született. A negyedik és az ötödik évad között 5 év telet el, tehát az ötödikben már öt éves volt, a hatodik évadban pedig már hat. Hol észleltél Te három és öregedést?
2011. szept. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom mi a problémád! a 6. és a 7. évad alatt 3 évet öregedett MJ.részletesen leírtam.
2011. szept. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szerdai részben Lynette azt mondta, hogy Tom 46 éves. De már az első évadban is 41 volt. Ha még figyelembe vesszük az 5 éves ugrást, akkor minimum 52-nek kellene lennie...
2011. szept. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!