Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan oldal mint a port.hu...

KINGMAX kérdése:

Van olyan oldal mint a port.hu, csak ki is írja, hogy hányadik évad?

Figyelt kérdés
Sokat használom ezt az oldalt, általában sok dolgot megtudok belőle, de néha nagyon idegesít, hogy például egy adott sorozatról mindent leír, csak azt nem hogy melyik évadot vetítik. Például: van egy sorozat, most legyen az pl. a csillagkapu vagy más amely épp egy évadzáró résznél tart, és érdekel hogy folytatják a sorozatot, vagy esetleg újrakezdik valahonnan korábról.
2011. aug. 18. 16:03
 1/7 anonim válasza:

[link] van ez és van egy program amit most találtam, nekem így elsőre tetszett, szerintem töltsd le és próbáld ki. Elég jónak tűnik:

[link]

2011. aug. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, nagyon jó a program, de ez sem írja, hogy hanyadik évad, legalább is én nem találom, de ha már itt tartunk, a műsorújságban van egy leírás minden műsorhoz, a végén van egy szám egy zárójelben, az mit jelent?
2011. aug. 18. 17:23
 3/7 anonim válasza:
Huh azt nem tudom. Azt végig kellene olvasni a leírását, hogy mi hogy van. Mivel nem a részek lehetnek mert a híradónak sem 10 része van, így gondolom előjegyzés, vagy értékelés. Én sem ismerem a progit, csak most találtam :)
2011. aug. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sok idő, vér és verejték áldozásával rájöttem hogy az a műsor percben megadott hossza... Nem semmi?! :)
2011. aug. 18. 20:52
 5/7 anonim válasza:

Hát mit ne mondjak, nagyon tudok :D

Ezúton szeretnék neked gratulálni! :D

2011. aug. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem akarsz lézerkardal lovaggá ütni érte?
2011. aug. 18. 22:13
 7/7 anonim ***** válasza:
koszi elso
2011. aug. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!