Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film? ______

Melyik ez a film? ______

Figyelt kérdés
Nagyon régen láttam egy filmet, csak egy rövid részletre emlékszem belőle. Volt benne 1 hosszú barna hajú kislány, aki az erdő közepén találkozott a hasonmásával (asszem néhány barátja is ott volt, talán a kislány eltévedt, vagy valami). Kiderült, hogy a hasonmás valami előkelő kislány, és arra emlékszem még, hogy egy kastély szerű valamiben volt egy nagy festmény a kislányról. És mintha telihold is rémlene.. >.< Lehet, hogy kevés infó, de csak ennyit láttam belőle.
2011. aug. 18. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:

talán ez

Apád-anyád ide jöjjön

2011. aug. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kettőn áll a vásár
2011. aug. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt egy trailer a filmről (csak angolul találtam):

http://www.youtube.com/watch?v=fx38xAenUgc


amit az első hozzászóló írt kb ugyan az a film más szereplőkkel és egy kis eltéréssel...

(az előző hozzászóló voltam)

2011. aug. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
De az is lehet hogy a Két Lotti :)
2011. aug. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem a Kettőn áll a vásár lesz az. A Két Lottit pedig már láttam többször is, és az biztos nem. :) Köszönöm a válaszokat.
2011. aug. 23. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!