Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik negatív karakter áll...

Melyik negatív karakter áll hozzád a legközelebb?

Figyelt kérdés
Na és persze, miért?
2011. aug. 20. 17:32
1 2
 1/13 valakiakitnemismersz ***** válasza:
100%
Sauron (A Gyűrűk Ura),Darth Sidious(Star Wars) hogy miért?Mert megakarják semmisíteni a jóságot,saját magukban hisznek csak,nem éreznek félelmet,a hatalmuk pedig legyőzhetetlen.
2011. aug. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Joker, Mert egy eszelős:D
2011. aug. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Jigsaw, mert egy beteg állat:)
2011. aug. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Darth Vader, mert nem lehet egyértelműen eldönteni, hogy negatív-e. Minden, amit tett, ami azzá tette, aki, csak azért történt, hogy a szerelmét mentse.
2011. aug. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

a Vámpírnaplókból Klaus :)) Azért, mert igazi gonosz. Kemény, kegyetlen, lélektelen gyilkos. Csak a célja elérése hajtja, és midnenkit megöl, aki ebben meg akarja akadályozni. Már így is az egyik legnagyobb vámpír, és csak egy féle fával lehet megölni, de még többet akar. Ugyanakkor nagyon édes, és a sorozatban cuki angol akcentusa van ugye Joseph Morgannek, aki istenien játssza :)) (bocsi a spoilerekért)


Voldemort : Nem is tudom, olyan igazságos. Nem játszik piszkos eszközökkel. Bár lehet, hogy csak az egoizmusa maitt, mert azt hiszi, hogy akármikor le tudja győzni akármelyik ellenfelét. De nagyon bírom :D Ravasz, számító, kegyetlen. És a végén stílusosan elporlad ^^ (bocsi az esetleges spoilerekért megint)

2011. aug. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Joker, mert okos, és őrült egyben :) Na pl.: batmant meg ki nem állhatom xD
2011. aug. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
azt hittem h nem írják le ennyien :D de én is joker párti vagyok...szinte már fan :D és az előzők leírták az okokat :D
2011. aug. 21. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Dexter, mert ravasz, van humora és mindenkit megtéveszt. :)


29/L

2011. aug. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Stewie a Family Guy-ból. Hogy miért? Mert nekem is ördögi terveim vannak. :) Nah jó, nem, talán azért mert ő is szarkasztikus, és elég nyers modorú, megmondja a frankót, mint én :)
2011. aug. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Tyler Durden


első ránézésre negatív karakter, de ha jobban megnézed, az embereknek segít mindennel amit tesz.

2011. aug. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!