Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki adna nekem adni egy...

Valaki adna nekem adni egy linket, honnan tudnám letölteni a Star Trek (2009) filmet Full HD-ban (1080p), magyar szinkronnal? Találtam helyeket, csak azok nagyon sok részes letöltések.

Figyelt kérdés
Ha esetleg torrent fájlt tud valaki adni, az is nagyon jó.
2011. aug. 21. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:

hát, Ncore-n, bithumenen fent van, ha van hozzá regisztrációd akkor onnan le tudod szedni. Leszedném én is neked, de 80gigát sehogy sem tudnék átküldeni neked, szal próbálj meg valamelyik oldalra meghívót szerezni.


Vagy lehet fog tudni valaki más neked linket/torrentet adni, de ilyen minőségű, szinkronos filmhez ez nem valószínű.

2011. aug. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

*****


*****


Szerintem mindenhol sokrészes letöltést fogsz találni. Segítség ebben a JDownloader. Ebbe csak bele kell húzni a linkeket és magától tölti.


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. jan. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!