Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy zajlik egy Barátok Közt...

Hogy zajlik egy Barátok Közt szereplőválogatás?

Figyelt kérdés
vagy akármilyen
2011. aug. 21. 11:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én 2009 szept.20.-án voltam. 10 előtt legyél ott mert sorszámot kapsz és korlátozott! utána be kell menni, kísérők nem mehetnek be, kapsz egy a4es lapon lévő párbeszédes szöveget, amiből csak az egyiket kell megtanulnod(én mind2-t megtanultam mert a társammal "kikérdeztük egymást" amit addig kell betanulni amíg rád nem kerül a sor.. én a 16os voltam anno, alapból 1.5 óra volt a tanulásra +30perc a sorszám miatt.. amikor te következel, bemész egy nőhöz leülsz vele szembe és akinek kezdenie kell elkezdi. a végén kapsz egy olyat hogy köszönöm.. az azt jelenti h nemsikerült. én tévesztettem 1 szót..-.- tuskó helyett bunkót mondtam xD jolvan vanda és peti vitázós párbeszédét kaptam xD de ha sikerülne akk ott kell maradnod délután 4ig és utána videóra veszik ugyan azt a párbeszédes szituációt és ha azon is megfelelsz majd hívnak. ennyi :)
2011. aug. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. aug. 21. 20:24
 3/11 anonim ***** válasza:

sziasztok

de engem a mostani 2011es válogatás érdekelne.szerintetek van értelme ugy elmenni hogy nicns színészi tapasztalatom?

és akkor hogy is zajlik? nehéz megtanulni azt a szöveget?

jah és két idöpont van megadva első vagy másodikra menjek?

előre is köszi

2011. aug. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
szia. én is megyek. 10.-én :D és sztem igen, érdemes, nekem sincs semmi színészi múltam :)
2011. szept. 2. 19:54
 5/11 anonim ***** válasza:

előző kettő vagyok:)

én nem 10én hanem a másik idöpontotn vagy szted arra csak azok mehetnek akik tovább jutottak?

izgulsz?

szted van esélyünk?

hány éves vagy?

voltál már ilyenen?

bocsi a sok kérdésért:D

2011. szept. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

izgulsz? háát, most még nem, de ott tuti h nagyon fogok :/ :)

szted van esélyünk? persze, mindenkinek van esélye :D

hány éves vagy? 16/L

voltál már ilyenen? soha


xD

2011. szept. 5. 17:10
 7/11 A kérdező kommentje:
másik időpontra is mehetsz
2011. szept. 5. 17:10
 8/11 anonim ***** válasza:

semmivel se másabb a 2009-es mint a többi bk válogatás :) csak a szöveg nem ugyanaz :)

jah és azért van több időpont megadva mert ígyis túl sokan mennek el és ha pont 10-re érsz oda vagy később, akk már elküldhetnek h csak 200 emberig fogadnak.. és mind1 h melyik időpontot választod a 2 közül, ha esetleg elmész az 1.-re és nemsikerül, akk megpróbálhatod újra :) ja és nem kell semilyen szinészi végzettség, csak ne izgulj, beszélj érthetően és ne túl halkan! sok szerencsét

2011. szept. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szia

na az vagyok aki még elöbb irt 19 éves vagyok és rem h lesz esélyünk:D

akkor te 10én mész?

én sajnos akkor nem tudok:/

egyedül mész?

2011. szept. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok, én is megyek... De nem a holnapira, hanem ami 25-én lesz. Kíváncsi vagyok már nagyon, h milyen lehet :) Majd mesélj légyszi, ha már túl vagy a holnapin :)
2011. szept. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!