Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik Star Wars...

Szerintetek melyik Star Wars os mesehős a legmenőbb idén nyáron a tinédzserek között?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindig is Vader lesz :).
2011. aug. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Veder nagy úr a király!!! :D
2011. aug. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Úgy értem Vader :D még jó hogy nem vödör:D
2011. aug. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
nekem csuvi tetszik haverom tudja a hangját utánozni de vader is kemény arc
2011. aug. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A Star Wars nem mese, így mesehősök sincsenek benne, maximum szereplők, esetleg karakterek.
2011. aug. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Bocs, de nem azt kérdeztem hogy mese v film hanem hogy melyik karakter a legmenőbb benne te amoderált értetlen f***kalap te is csak azért válaszol a kérdésre hogy beleköss ,miközben csak számodra maradt sötét a kérdés lényege.
2011. aug. 23. 18:16
 7/10 anonim ***** válasza:

Az a f*szkalap, aki annyira sem tudja, miről van szó, hogy nem tud egy értelmes kérdést megfogalmazni, hanem utólag kell magyarázkodnia, ill. nincs tisztában alapvető fogalmakkal. A sötétség a te kis fejecskédben van, és ugyan nem éri el a sötét oldal feketeségét, de azért így sem panaszkodhatsz :)


Ez ugyanaz a fajta ostobaság, ami keveri a szezont a fazonnal. Remélem, hibás genomodat nem fogod továbbörökíteni utódokkal, épp elég hülye él már a Földön.

2011. aug. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább told el a biciklit innel te okoskodó hülyegyerek :)
2011. aug. 26. 12:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Darth Vader sötét nagyúr tűtűűűűűűűűűű
2013. márc. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Padme Amidala a legjobb.
2016. febr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!