Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem tud vala Ulquiorra-a...

Nem tud vala Ulquiorra-a idézeteket?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
2011. aug. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! na itt van néhány. :-)


"Csak jártam az utam, teljesen egyedül." ( Bleach character book, az animében nincs benne)


"Valójában lehetetlen megosztani egymással az érzelmeinket. Ennek az ellenkezője csak egy emberi tévedés." ( Orihimének mondja )


Ez pedig kétféleképp van, de ugyanaz a jelenet. (amikor meghal.) Az első az, ahogy a mangában vol, a másik pedig ahogy az animében volt. (magyar feliratosban, sajna még nincs leszinkronizálva.)


"Már értem, a szíve mindvégig... velem volt."

Illetve:

"Oh, már látom. Ez az, a kezemben... a szív."


Személy szerint ez nekem jobban tetszik.

2011. dec. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most találtam egyet a 271. rész végén, szerintem sejthető kinek mondta, még ha nem is nyilvánvalóan :)...

"Van lelked, tehát gyűlölsz, van lelked, tehát van sötét oldalad is, van lelked, tehát lopsz, van lelked, tehát ideges leszel, van lelked, tehát lenézel másokat, van lelked, tehát könnyen dühbe jössz, van lelked...tehát magaménak akarlak."

2012. febr. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem ez a kedvenc idézetem tőle:

"Nem szabad könnyeznünk. Ez a test veresége a szív ellen, mert amit mi "szívnek" nevezünk, az néha csak annak a bizonyítéka, hogy a gazdája léte mit sem ér." :)

2012. júl. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!