Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hannah Montana miért gyerekes?

Hannah Montana miért gyerekes?

Figyelt kérdés
Nem vagyok 10 éves,de megnéztem és nekem az jött le belőle,hogy van egy tinédzser lány és az pasizik,vásárol,barátkozik,sulis próblámákkal küzd pl.tanulás,aztán máskor pedig énekel,táncol,sztár lesz.Ez miért is gyerekes??
2011. aug. 22. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert nem valós élethelyzeteket ábrázol, és emellett a párbeszédek sem ütik meg azt a szintet, hogy esetleg azt mondjam , hogy van valami nagyobb, mélyebb mondanivalója. Ehhez képest mindenki annyira sztárolja, hogy besírok tőle.
2011. aug. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az elsőnél a pont.

Illetve a hülye háttérröhögések nem kellenének bele.

És ha ez még nem lenne elég,ott van Hanna apja,akitől én falnak bírtam volna futni.

Illetve a poénok is tök gyerekesek,és megjegyzem nem is viccesek.

2011. aug. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert a célközönség a 14 év alattiak... Egy kb 16 évesről szól, de mégis a szereplők szellemi színvonala és beszédstílusa olyan 12... az apja meg tényleg nagyon irritáló. és mindenki ANNYIRA NAIV...:s

A film nekem még tűrhető is volt, a sorozatot a 4 éves unokahúgommal néztem néha :D

2011. aug. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát nemtudom nekem valahogy tetszettek a viccek és Miley olyan képeket vágott,hogy csak na...:))
2011. aug. 23. 15:21
 5/6 anonim válasza:
48%
sztem szar ez a sorozat
2011. okt. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ahooogy gondolod:)
2011. okt. 5. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!