Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a rajzfilm? Aki...

Melyik ez a rajzfilm? Aki tud, kérem segítsen!

Figyelt kérdés

Régóta keresek egy rajzfilmet, eddig sikertelenül. Egy halvány emlékkép él bennem, gyerekkoromban láthattam valamikor a kilencvenes években (szerintem az elején). Nem tudom eldönteni, hogy film-e vagy egy sorozat, de remélem ez nem nagy gond.

A történet valami olyasmiről szól, hogy egy lányt lóvá változtatnak (talán hercegnő?) és így kell élnie. Kalandokba keveredik, szerelmes is lesz. Valamiért úgy rémlik, hogy fekete ló volt, de megeshet, hogy fehér is... Azt hiszem, volt olyan idő, mikor visszaváltozott emberré, de sajnos szinte semmire sem emlékszem. Nemrég megnéztem Az utolsó egyszarvú c. mesét (abban reménykedve, hogy az lesz az), de nem ismertem fel benne a rajzfilmet amit keresek.

Tudna nekem segíteni valaki? Talán anno a m1 műsorán vetítették, vagy valamely más magyar csatornán.

Jó idelye keresem már, s csak remélem, hogy valaki választ adhat a kérdésemre. :)


2011. aug. 22. 18:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!