Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek mégis lesz Döglött...

Szerintetek mégis lesz Döglött akták 8. évad?

Figyelt kérdés
Mert több oldalon fent van, hogy nem lesz, de remélem, hogy mégis. Imádom ezt a sorozatot. És ti hogy vagytok vele, mi a véleményetek?
2011. aug. 23. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
kalapszar az egész remélem nem lesz..pikk pakk megoldják az ügyeket amiket évekig senki sem tudott ugye?meg a szemtanuk is gond nélkül emlékeznek évek évtizedek óta történt esetre...
2011. aug. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem meg jó sorozat, az egyik kedvencem, úgyhogy én akarok 8. évadot. Amúgy meg a történet is érdekes, nem tudom mit utálsz rajta és nem szar. Hanem egy jó sorozat, amint már írtam. Pont olyan jó, mint a Castle, vagy a Dr. Csont.
2011. aug. 23. 17:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon szeretem, bár én még csak a 4.évadnál járok. Mindig olyan jól el tudják találni a dalokat a rész végén.
2011. aug. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát,...a 4. évadtól felfelé vannak a jó részek. Igen, a dalok mindig olyan jók.
2011. aug. 23. 18:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Imádom a kedvenc sorozatom! :) Danny Pino meg a kedvenc színészem! :D
2012. máj. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A 7. évad közepén járok, de teljesen ki leszek, ha befejeztem. Én nem bánnám a 8. évadot... 7.-hez lenne szükségem feliratra...Ötlet?
2012. júl. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hidd el te is emkékeznél kedves első,ha valaki meghalna,akkor a rendőrség kikérdezne még aznap hogy mi történt mielött eltünt stb... Ez pedig rögzül és megmarad évek múltán is,és érdekesen oldják meg az ügyeket,mindig találnak valamit amit nem emlitettek meg és fontos,magyarorsázgon is volt már ilyen hogy elővettek egy ügyet és úgy tudták megoldani,mert egy nő nem mondott el minden részletes információt,mikor úrja kihalgatták egyből meglett a gyilkos tehát ez teljesen valószínű,ennyi erővel a CSI Miami helyszínelők is baromság mert olyan technológiai felszerelésük van,ami talén 100 év múlva lesz csak,de a legjobb mikor a Miami helyszínelőkben MINDENNEK van ilyen elmentett szarja,tehát adatbázisa még a kerék mintázatának is van,SŐT még a szőnyegeknek is van adatbázisa khm... Na akkor el lehet döntetni melyik a normálisabb sorozat,meg ez legalább nem ilyen lövöldőzös akció sorozat hanem érdekes nyomozós sorozat.Sőt nem is láttam hogy lőttek volna a nyomozók ebben a sorozatban nem mint más nyomozós sorozatokban.
2013. nov. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!