Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szeretitek az Alkonyatot?

Szeretitek az Alkonyatot?

Figyelt kérdés
sztem mind a 3 része tök jó. Ki a kedvencetek?
2011. aug. 23. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Légyszi magyarázd meg, hogy ennek a kérdésnek mi az értelme?


Ha én azt írom, hogy imádom, amint meglátom a Patiszont nedvesedik a bugyim, vagy azt, hogy jó az ízlésem ezért távolról elkerülöm az egészet mivel lesz neked jobb?

2011. aug. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Utálom. Vámpír-gyalázás. De tényleg. Megnéztem, úgyhogy nem mondhatod, hogy látatlanba szidom. Pl. ha a vámpír kimegy a napra, akkor ne csillogjon, hanem égjen el! És ne legyen "vegetáriánus"... és még sorolhatnám.
2011. aug. 24. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

A vegetáriánussal olyan hatalmas baj még talán nem is lenne, még esetleg elfogadható, mivel vámpírok nem léteznek (legalábbis nem tudunk róla) ezért nincs kőbe vésve, hogy egy vámpír nem uralkodhat önmagán.

Meg vér-vér.


De tényleg, a csillogós testük...valami szörnyű.

De nem is ez a legnagyobb gáz, hanem az, hogy ez mellé a film is szörnyű.

Annyi jó színészt találunk benne, mint a Barátok Közt-be, forgatókönyv csak annyira röhejes, mint egy brazil szappanoperába, sorolhatnám.

2011. aug. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
2. vagyok. Egyetértek, a film is borzalmas.
2011. aug. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Lugosi Béla hol vagy?! :'(
2011. aug. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem megnézte az Alkonyatot és fakaróval szíven döfte magát
2011. aug. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Én nem szeretem az Alkonyatot én IMÁDOM
2014. szept. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én gyűlölöm. Égetnivaló. Láttam minden részét, mert nem hittem el, hogy lehet valami ennyire rossz. Ha vámpírok, akkor Anne Rice, amiben nem csillogós, lebutított vámpírok vannak, hanem igazi kemények.
2015. jan. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!