Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Barátok közt: mit akart...

Barátok közt: mit akart Attila megbeszélni a Julival? Volt köztük valami? Lemaradtam.

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Az irodában csókolóztak, még a nyári szünet előtt.
2011. aug. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
beleszerettek egymásba csak még nem bontakozott ki.
2011. aug. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
óh ez olyan romantikus:D
2011. aug. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De mutatták már a 3 lehetséges verzió közül az igazit? Mert a Mikis nem lehetett, de a Kingás se. Akkor az volt, hogy csókolóztak és rájuk nyitott a Nóra? Vagy mi? Mert ezt sem láttam! Nem értem!
2011. aug. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Huh! Szegény András! Leírnátok nagyvonalakban, hogy mik történtek a szünet előtt kb.egy hónapban?
2011. aug. 23. 21:16
 6/7 anonim ***** válasza:
meghalt magdi anyus
2011. aug. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

HUH, Kingát fejbe vágta a sorozatba visszatérő Juhász Gabi(akit más alakít, mint anno.) Ettől amnéziás lett.

Novák Laci lenyúlta Géza dugi pénzét, míg ő a pincében bujkált. Azért került oda, mert kirabolt egy pénzszállítót, és a felrobbanó festékpatrontól nem nézett ki túl jól.

Zsófi elvetélt.

Ilyesmik. Más nem jut eszembe hirtelen, de ha nézed úgyis rájössz. Nem nagyon számít, ha kihagysz néhány hetet, attól még érthető. Kb. kéthetente nézem én is.

2011. aug. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!