Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a film amit nem...

Melyik az a film amit nem értesz mások miért szeretnek, és melyik az amit mások nem értenek, hogy te miért szereted?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Harry Potter, Alkonyat, Transformers, Armageddon, Tarr Béla filmjei, stb. Fogalmam sincs, mit látnak bennük mások, szerintem mind egy szálig marhaság, plágium, agyatlan fércmű, vagy nézhetetlen ostobaság.


Én viszont szeretem a Star Trek-et, a Csillagközi inváziót, és még egy rakás olyan filmet, amit mások akkor sem néznének meg, ha fizetnének értük.

2011. aug. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a vígjátékokat (kivéve a Guy Richies filmek, mint pl. Blöff), nehezen veszem rá magamat, hogy egyáltalán kínlódjak a letöltésével.

Inkább drámát nézek. Szeretem a komoly, elgondolkoztató filmeket,(kis fekete humorral megfűszerezve) pedig én magam gyerekes és komolytalan vagyok. Sok ismerősöm meg is lepőik mikor ez feljön szóba.

Kedvenceim: Single man, Revolutionary road, Dexter, Breaking bad, American Beauty, Doubt, The reader...stb


A történelmi drámákért is odavagyok: Tudorok, The Borgias..



Nem értem mások mit imádnak pl. a Barátok közt-ben vagy Al Bundy féle bugyuta sorozatban? A Star Wars sem igazán fogott meg, pedig leültem elé és próbálkoztam. :)


Ízlések és pofonok, ahogy mondani szokták. :-)

2011. aug. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Álomháború... nem néztem meg az egész filmet, csak bele-beletekertem, de nekem borzasztó nagy baromság volt, elvesztem az egész történetben és semmi kedvem nem volt megnézni az egézset (x idejig folyamatosan néztem a fimet, de muszáj volt beletekerni....)


A kedvemtől is függ, hogy mit szeretek. Nekem pl bejött az Avatar, másoknak nagyon nem. Illetve a Halott menyasszony c animáció (vagy rajzfilm?). Sokak szerint baromság, de én nagyon szeretem. :D Meg a komolyabb hangvételű filmeket, amelyek elgondolkodtatnak. :)

2011. aug. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


én a leginkább azt nem tudom megérteni, hogy az emberek miért hiszik azt, hogy a filmek egyenlőek az amerikai kommerszekkel... mintha számtalan más országban nem lenne filmgyártás.

Akármilyen filmes kérdés merül fel, az esetek 99,99%-ában amerikai filmcímeket írnak a válaszadók.

2011. aug. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szellemlovast sokan fikázzák, szerintem jó lett.
2011. aug. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tarantino filmjei szerintem kritikán aluliak. Borzalmasak. Mindegyiknek adtam esélyt, de 5 percnél többet nem bírtam elviselni belőlük. Mégis milliárdos rendező és sokan szeretik.
2011. aug. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak szerinted azok, szerintem viszont nem. A miértekbe ne menjünk bele, elég annyi, hogy a te egyéni ízlésed miatt nem szereted a QT-filmeket. Ez azonban messze nem jelenti azt, hogy azok rosszak lennének, ezért sem kéne olyan jelzőket használnod, hogy "kritikán aluliak", már csak azért sem, mert éppenséggel elég pozitív kritikákkal büszkélkedhet a legtöbb QT-film, filmes iskolákban tananyag, stb.
2011. aug. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!