Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki magyarázza már meg...

Valaki magyarázza már meg miért írja minden oldal azt, a Hősök- című sorozatról, hogy a harmadik évadja 25 részes?

Figyelt kérdés

Azt, hogy a 03x25 után jön a 4 évad? Én láttam az összes részt, és a harmadik évad 13 részének a végén írják, "The end of volume three", aztán mutatnak egy előzetes jelenetet a következő "volume" ból "volume four "fugistives"".


Eddig úgy volt, hogy első évad vége "The end of volume one"

aztán pillanatkép a köviből majd a következő évad "volume two" és annak "The end of volume two" val lett vége és következő evádból egy jelenet. akkor miért van az hogy amikor megjelenik a "The end of volume three" akkor nincs vége a Wikipédia meg minden weboldal (ahol rákerestem) szerint? Mert ha a "volume" onként vannak az évadok, akkor 5 évadja van.


Itt egy jelenet a 03x13 ból : http://www.youtube.com/watch? V=3OL6SJgPZkw


2011. aug. 25. 00:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért mert te két teljesen különböző fogalmat teszel egyenlővé miközben túl sok közük nincs egymáshoz. A volume tartalmi felosztás, azaz a sztori történetéhez kapcsolódik az évad pedig hogy mettől meddig ment tévében/mennyi részt rendeltek be arra az évadra.


A "volume" egyébként gondolom a képregényes mivoltot szeretné erősíteni. Ugye ott is vannak volume-ok, és ott se keveri senki az évaddal.

2011. aug. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Áh értem kösz
2011. aug. 25. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!