Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi volt régen az a sorozat,...

Mi volt régen az a sorozat, ami egy ikerpárról szólt, és az egyik tagnak volt egy furcsa betegsége? Többi lent

Figyelt kérdés

Az volt a betegség,hogy olyan lett mintha 'meghalt volna'.Az egyik tagot Hugonak hívták.. Ha tudja valaki,nagyon megöszönöm.:DD

16L


2011. aug. 25. 01:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Húúú, valami nagyon régről rémlik. De csak annyi, hogy ez valami horrorszerű izé volt. A végén felkelt a "halott" és nagy rajcsúr volt. 30 éve biztos nem láttam, akkor meg még eléggé porbafingó voltam. De ha valaki megmondja, kíváncsian várom.
2011. aug. 25. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
olyan 2008 környékén volt..:D azthiszem TV2..mindig mamámmal néztem és egyik nap eszembejutott,hogy születésnapjára meglephetném azzal,hogy dvd-re kiírom a részeket és maratoni sorozatnézést tartunk.de nem tudom a címet.
2011. aug. 25. 17:13
 3/4 mus musculus ***** válasza:

La traicion - Az áruló

De szerintem rájöttél azóta.:D

2011. nov. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mus musculus ***** válasza:
Amúgy köze sincs a horrorhoz :D
2011. nov. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!