Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Karib-tenger kalózaiban lévő...

Karib-tenger kalózaiban lévő nigger csajt ki játssza?

Figyelt kérdés
Nem tudom, azt hiszem valami sámán szerepet játszott a filmben. Hogy hívják a színészt?
2011. aug. 25. 01:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Tia Dalmára gondolsz? Ha igen akkor Naomie Harris.
2011. aug. 25. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Milyen érdekes, hogy egyáltalán kíváncsi vagy a színész nevére, amikor nemes egyszerűséggel csak "leniggerezed". Ez nálad a tisztelet, vagy a hódolat jele?
2011. aug. 25. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Mi a baj a ''nigger'' szóval?
2011. aug. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ezen akadt meg a szemem...miért kell egy teljesen ismeretlen embert, akiről nem tudsz az égvilágon semmit (még a nevét se!) így nevezni? :S


A nigger pejoratív jelző kb mint a szőröstalpú a románokra és kokszos a cigányokra. Vagy te se örülsz, ha mongolnak hívnak a szlovákok.

Mondd helyette inkább, hogy néger, színesbőrű vagy akármi.


Apukámnak van az a hülye szokása, hogy minden nőt(legyen az fiatal, idős, kihívóan vagy szolidan öltözködő) görénynek és repedtsarkúnak hív -.-' Olyan undorító, még én szégyellem magam helyette...Lehet, hogy ezért vagyok kicsit érzékenyebb az ilyesmire, de kétszer is meggondolom, mielőtt valakit minősítek.


A kérdésedre válaszolva pedig: menj föl az imdb.hu-ra, félig-meddig magyarítva van, egyszerűen meg tudod találni, amit szeretnél, rengeteg más hasznos információval együtt.


(Bocsi a regényért.)

2011. aug. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Farkas Bálint válasza:
32%
ÚrIsten az aki a cigányt le ni**erezi az hülyébb mint aki a feketéket. Ez egy angol eredetű szó ami a konföderációs korszak óta rabszolgát jelent. És mivel rabszolgaság egy jó 150 éve nincs ezért mellőzd a használatát, vagy hívd négernek.
2016. ápr. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!