Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » R. J. Berger - Hard kor....

R. J. Berger - Hard kor. Fontos! Valaki?

Figyelt kérdés

2.évad 3.epizód.(203) "Zártajtós zűr"a rész cime, egy szám cim kéne amit már rohadtul régóta keresek és az egész neten sincs fent sehol hogy mi ennek a számnak a cime. Mikor már jól elszálltak a sütiktől akkor "Miles" azaz "Jareb Dauplaise" be flasheli hogy ott van Paris Hilton, nah ez a jelenet alatt megy egy GOA zene legalább is nekem nagyon úgy jött le hogy GOA maximum Psytrance. Ha valaki tudja PLS HELP !


Aki nem tudná :

[link]

PONTOSAN : 6:09-6:43 ig szól a szám.


2011. aug. 25. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Más megközelítés: zenelisták


[link]


Mivel a 20 perces részben 11 zene volt, feltételezem hogy közte kell hogy legyen amit keresel.

2011. aug. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, nehezen hiszem el de nincs köztük ..végig néztem mind.
2011. aug. 25. 22:40
 3/5 A kérdező kommentje:

Feltöltöttem a videót külön csak annál a résznél:

http://www.youtube.com/watch?v=6ZHoNd8K9kw

:P

2011. aug. 25. 22:52
 4/5 anonim válasza:
Jéé én is nézem a E.J. Bergert :)) De te nem az iskolaorgiára gondolsz??amikor az a dagadt csávó kokainos sütit visz?? :)
2011. aug. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1. az füves süti nem kokainos....uristen

2. igen arról beszélek de irtam is második évad 3as rész, a kérdés hogy most te miről beszélsz :D

2011. aug. 26. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!