Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen beszarós horrorok vannak?

Milyen beszarós horrorok vannak?

Figyelt kérdés

Ma jönnek barátnőim és megnéznénk valami filmet :P (horrort)

De valami olyan kell,amitől tényleg belehet szarni :D

Nem olyan hogy itt-ott repül egy fej :|

Lehetőleg valami olyan hogy egy csapat emberke elmegy az erdőbe pihenni és ott szépen sorban meghalnak :P

Nagyon köszönöm előre is :)


2011. aug. 27. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Cannibal Holocaust.


Erdőben vannak és az állatkínzásokat IGAZI ÁLLATOKON HAJTOTTÁK VÉGRE, IGAZÁBÓL VÉGTÉK LE A MAJOM FEJÉT ÉS ÉLVE BONCOLTÁK FEL AZ IGAZI TEKNŐST.


Meg sokáig 50 országban be volt tiltva mert azt hitték az embereket igazából húzták karóba stb.



Akkos még Srpski film: ilyen undrító pedofíliát és nekrofíliát meg minden féle létező undorító szexjeleneteken nem a félelemtől hanem az undortól be lehet szarni :). Mellesleg nagyon jó film szerintem. De h én ezeket szemrebbenés nélkül megnéztem akkor biztos te is mert én életemben mást nem néztem csak horrorfilmeket :).

2011. aug. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kicsit light-osabb téma, mint amit az előző írt (bár ott nem maga a film tűnik brutálnak, hanem a forgatás):

- Átok

- Kör

- Barlang (ennek 2 verziója van, 2 külön film, nem tudom melyik az ami igazán jó)

- Sziklák szeme

- Mezsgye (de ha jól tudom ez csak egy remake, és úgymond "divathorror", és állítólag az eredeti fosatósabb)

2011. aug. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 skywalker13 válasza:
varázsgomba
2013. jún. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!